Platební portál Středočeského kraje

další možnost úhrady poplatků za odpady a psy

Platební portál Středočeského kraje

www. platby-sc.cz

Od 1.1.2022 nabízíme všem občanům obce možnost platit poplatky za psa a svoz odpadů (BIO i KO) prostřednictvím Platebního portálu Středočeského kraje, bez nutnosti registrace. Na výše uvedených webových stránkách po výběru Obce Úholičky naleznete přesně specifikované jednotlivé poplatky a možnosti jejich úhrad, aniž byste museli na úřad osobně. Po výběru jednotlivého poplatku naleznete podrobné instrukce, jak pokračovat až k samotné platbě. Úhrady mohou být prováděny přímo platební kartou, převodním příkazem nebo QR kódem. Pokud využijete této možnosti platby za svoz komunálního i bioodpadu, je nutno poté vyzvednout na OÚ známky na popelnice.

Vytvořeno: 20. 1. 2022
Poslední aktualizace: 20. 1. 2022 09:41