Obsah

Golfsnail

Golf Snail Úholičky -7. turnaj SPG Tour

Otakar Peukert

V neděli 13. října se za krásného slunečného počasí na Snailu odehrál 7. turnaj SPG Tour, tentokrát spojený s mistrovstvím klubu na rány. Během turnaje i po něm fungovala kosmetická poradna Simony Protivové, kolem druhé hodiny odpolední se ve Snail Gallery uskutečnila vernisáž obrazů a dalších děl Hannah Bartíkové a navštívil nás i klub motorkářů.

A jak to všechno dopadlo? Spokojeností všech zúčastněných a odměněním těch nejlepších. V mistrovství klubu (na rány) zvítězila v kategorii žen Renáta Kolářová, v kategorii mužů Radek Novák. A v SPG Tour, hrané systémem Stableford, byli nejlepší Renáta Kolářová a Miloš Šlechta. Zvláštní cenu za statečnost – obešel celých 18 jamek! – získal pětiletý Maxík Šedina. Všem moc gratulujeme! Kompletní výsledky naleznete jako vždycky na webu ČGF.

více na: www. golfsnail.cz  Rajče.net.

výstavamotorkářinejmenší golfistavernisáž

8. 9. 2019

golfový turnaj, vernisáž výstavy v Golf Snail Gallery a doprovodý program místního divadelního spolku.

turnaj 8.9.akce 8.9.akce golfu 8.9.golf 8.9.turnaj 8.9.akce 8.9.